ZVÄČŠENIE PRSNÍKOV

Zákroky

Zväčšenie prsníkov

Cena zákroku od: 2154€

Jedna z najčastejších estetických operácii

Interklinik sa stal za posledných 20 rokov prvou voľbou pre vyše tisíc klientok, ktoré sa rozhodli pre modeláciu alebo zväčšenie prsníkov. Vieme, že plastická operácia pŕs je pre každú ženu dôležité životné rozhodnutie, a preto sa snažíme robiť maximum pre 100% výsledok a maximálny komfort klientiek. O najvyššej kvalite a bezpečnosti svedčí to, že naši lekári zaznamenávajú dlhodobu najnižšiu mieru reoperácii a to len 0,1%. Zverte sa do rúk najskúsenejším odborníkom!

O výkone

Zväčšenie prsníkov ( augmentácia ) pomocou implantátov sa prevádza s veľmi dobrým estetickým výsledkom u nedostatočne vyvinutých prsníkov pacientiek alebo v prípadoch, kde úbytok žľazy spôsobil ľahko ovisnutý tvar prsníka. Plastická operácia pŕs tak vyrieši všetky problémy našich klientiek.

O výkone
  • pred-operačné konzultácie
  • možnosť výberu plastického chirurga MUDr. Rácz a MUDr. Payer
  • pred a po operačná kontrola USG
  • 3D vizualizácia
  • zákrok vykonávaný cez axilu ENDOSKOPOM
  • vlastná operačná miestnosť, ktorá spĺňa ISO certifikácie
  • možnosť výberu z niekoľkých svetových značiek implantátov
  • pooperačná starostlivosť
  • cenová dostupnosť, aj na splátky cez HOME CREDIT
Odborné konzultácie:

Na osobnej konzultácii s jedným z našich chirurgov (MUDr. Norbert Rácz, MUDr. Juraj Payer) si pozorne vypočujeme vašu predstavu a navrhneme spôsob riešenia. Aby ste sa mohli rozhodnúť pre najvhodnejší implantát na základe anatomických predpokladov, ale aj na základe kvalitatívnych parametrov a v neposlednej rade aj cenovej dostupnosti.našim klientkám ponúkame možnosť výberu implantátov od viacerých prestížnych dodávateľov.

Informácie o zákroku

Hospitalizácia: áno

Anestéza: celková

Zotavenie: 10 - 14 dní

Pred a po zákroku

Objednajte sa na konzultáciu

Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK CHIR s. r. o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 44 551 002, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti InterKlinik. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti InterKlinik. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

Zákroky