ORL-ušné nosné krčné

ORL - ušné, nosné, krčné

Prvotriedna starostlivosť od prvej návštevy až po tú poslednú

Tehotenstvo je jedným z najkrajších období v živote ženy. Zároveň je to obdobie, kedy je najviac zraniteľná. Každá budúca mama preto potrebuje kvalitnú starostlivosť pre seba i pre svoje bábätko. Tú najlepšiu dostane u nás.

Steptoplastika

Operačné odstránenie deformity nosovej priehradky a vonkajšieho nosa. Zpriechodnenie nosovej dutiny, zlepšenie dýchania cez nos, odstránenie estetického deficitu vonkajšieho nosa.

FESS

Edoskospická operácia nosa a prínosových dutín (PND) sa označuje anglickou skratkou FESS (funkčná endonazálna chirurgia nosa a prínosových dutín). Operácia PND sa vykováva cez nosové dierky. Odstraňujú sa nosové polypy, riešia sa následky chronického zápalu PND.  Endoskopicky sa môžu ošetriť nielen prínosové dutiny, ale aj susediace orgány: slzné cesty, očnica, čelová dutinu či nádory, úrazy, vybočenia nosovej priehradky či komplikácie pri akútnych zápaloch.

Laserová tonzilektómia

V dnešnej dobe najšetrnejšie odstránenie podnebných mandlí pre chronický zápal, komplikácie angín, nádory mandle.

Operácia chrápania

Cieľ operácie je zaistenie voľného dýchania cez horné dýchacie orgány, aby nedochádzalo ku chrápaniu.  Podľa miesta zúženia dýchacích ciest sa kombinujú rôzne operačné výkony. Napríklad  operácia nosovej priehradky (septoplastika), operácia nosovej priehradky a vonkajšieho nosa (septorinoplastika), operácia uvoľneného mäkkého podnebia (uvulopalatoplastika), operácia podnebných mandlí pri poklese mäkkého podnebia (tonzilektómia).

Aktuálne sme pre vás pripravili

Augmentácia pŕs

Vieme, že plastická operácia pŕs je pre každú ženu dôležité životné rozhodnutie, a preto sa snažíme robiť maximum pre 100% výsledok a maximálny komfort klientiek. O najvyššej kvalite a bezpečnosti svedčí to, že naši lekári zaznamenávajú dlhodobu najnižšiu mieru reoperácii a to len 0,1%. Zverte sa do rúk najskúsenejším odborníkom!

Omladenie tváre

Matka príroda nás nie vždy obdarí tým, po čom túžime, a tak vyhľadávame možnosti, ktoré nám v dnešnej dobe ponúka estetická medicína. Aj vďaka nej dnes môže mať plné a prirodzene vyzerajúce pery každá z nás.

Relax v Medical SPA

Každé telo potrebuje regeneráciu. Po namáhavom dni, týždni, prípadne po zákroku na niektorom z oddelení INTERKLINIK. Dokonalé uvoľnenie, znovuzískanie rovnováhy a harmónie – to všetko Vám ponúka relaxačné zariadenie SPAKLINIK.

Objednajte si konzultáciu

Odoslaním formulára súhlasíte so správou, spracovaním a uchovaním vašich osobných údajov v uvedenom rozsahu (meno a priezvisko, kontaktné údaje) za účelom kontaktovania a dohodnutia termínu a druhu vyšetrenia v Interklinik Bratislava v  zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Pozrite si naše hodnotenia

Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.