Estetická dermatológia

Estetická dermatológia

Pomáhame vám s omladzovaním a skrášlením pleti

Každý pacient prichádza s vlastným príbehom a predstavami, ktoré sa snažíme naplniť. Ako jediní na Slovensku používame na odstránenie dioptrických chýb prístroje certifikované vesmírnou agentúrou NASA.

Peelingy

Ošetrenia trvajú 15-30 minút, sú úplne bezbolestné. Platí, že treba chrániť pokožku pred intenzívnym slnečným žiarením. Po ošetrení je potrebná ochrana pleti krémami s UV filtrom.

Vitalinjektor

Vitalinjector je prístroj, pomocou ktorého sa aplikuje tzv. elixír krásy a mladosti – kyselina hyalurónová na desatinu milimetra a mikrolitra presne. Hlavnou výhodou je vákuum, kontrolovaná hĺbka aplikácie a precízny mikroobjem dávky rozdelený do 5 ihličiek.

Oxygeneo

Kyslík vašej tvári hravo dodá OxyGeneo. Toto neinvazívne ošetrenie pleti dokáže bez problémov nahradiť aj tie najlepšie kozmetické či chirurgické zákroky a odpočítať z vašej tváre dobrých pár rokov. OxyGeneo pôsobí na pleť hĺbkovo, a tak ju dokáže okysličiť priamo zvnútra, vyživiť a zabrániť jej starnutiu. Toto ošetrenie je navyše vhodné pre akýkoľvek typ pleti.

Kyselina hyalurónová – Líca

Zákrok sprevádza minimálna bolesť vďaka vrstve anestetického krému, ktorý aplikujeme pred výkonom na ošetrovanú oblasť. Trvanie zákroku je 40-60 minút. Ošetrenie si nevyžaduje práceneschopnosť. Výsledný efekt trvá 9-15 mesiacov.

Kyselina hyalurónová – Okolie očí

Zákrok odstránenie kruhov pod očami trvá 40-60 minút a je málo bolestivý vďaka vrstve anestetického krému, ktorý pred zákrokom môžme aplikovať na ošetrovanú oblasť.  Výsledný efekt vydrží 6-12 mesiacov. V našich ambulanciách používame výplne Juvéderm a Belotero.

Botulotoxín

Zákrok prebieha pomerne rýchlo, niekoľkými vpichmi – podľa lokalizácie a typu vrások. Bolestivosť sa obmedzuje na pocit jemného vpichu. Po aplikácii je odporúčané intenzívne využívať mimiku ošetrenej oblasti, 3-4 hodiny zostať vo vzpriamenej polohe.

Kyselina hyalurónová - Pery

Zákrok zväčšenia pier alebo ich korekcia trvá 40-60 minút a je málo bolestivý vďaka vrstve anestetického krému, ktorý VŽDY pred zákrokom aplikujeme na ošetrovanú oblasť.

Aktuálne sme pre vás pripravili

Augmentácia pŕs

Vieme, že plastická operácia pŕs je pre každú ženu dôležité životné rozhodnutie, a preto sa snažíme robiť maximum pre 100% výsledok a maximálny komfort klientiek. O najvyššej kvalite a bezpečnosti svedčí to, že naši lekári zaznamenávajú dlhodobu najnižšiu mieru reoperácii a to len 0,1%. Zverte sa do rúk najskúsenejším odborníkom!

Omladenie tváre

Matka príroda nás nie vždy obdarí tým, po čom túžime, a tak vyhľadávame možnosti, ktoré nám v dnešnej dobe ponúka estetická medicína. Aj vďaka nej dnes môže mať plné a prirodzene vyzerajúce pery každá z nás.

Relax v Medical SPA

Každé telo potrebuje regeneráciu. Po namáhavom dni, týždni, prípadne po zákroku na niektorom z oddelení INTERKLINIK. Dokonalé uvoľnenie, znovuzískanie rovnováhy a harmónie – to všetko Vám ponúka relaxačné zariadenie SPAKLINIK.

Objednajte si konzultáciu

Odoslaním formulára súhlasíte so správou, spracovaním a uchovaním vašich osobných údajov v uvedenom rozsahu (meno a priezvisko, kontaktné údaje) za účelom kontaktovania a dohodnutia termínu a druhu vyšetrenia v Interklinik Bratislava v  zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Pozrite si naše hodnotenia

Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.